Меню сайту
Google
Категории раздела
Лабіринтові [6]
Харацинові [5]
Карпові [2]
Лорікаріди або лорікарієві соми [2]
Барбуси [4]
Золоті рибкі [6]
Акваріумні рибки
Акваріумні рослини
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 16
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Акваріумні рибкі » Лабіринтові

dvukhvostyj pivnyk
11.11.2012, 22:27
Цей різновид рибок півників разюче відрізняється від інших видів цього сімейства саме завдяки особливій формі хвоста. Якщо уважно розглянути цю рибку, здається що цільний хвіст як би розколотий навпіл, на самій же справі це не реакція півника на зміну параметрів води або температура, це виведена заводчиками в результаті копіткої роботи форма півників з двома хвостами. Двухвостий півник - це один з видів бійцівських рибок. Ця рибка була виведена спеціально для різноманітності форм і фарб при боях півників, тому є досить бойовий. Саме тому в акваріумі бажано містити тільки одного самця, щоб уникнути непотрібних сутичок і бійок. У той же час самки двохвоста півника більш миролюбні, тому їх можна містити в акваріумі з одним півником по кілька особин. Самки цього виду можуть бути такою ж красивою забарвлення, як і самці, але у них не відростають такі ж довгі плавники, як у самців.

Ідеальні умови для утримання двохвоста півників - добре фільтрується акваріум з температурою води 26-30 С. Незважаючи на те, що ці рибки можуть жити в самих маленьких ємностях, все ж слід утримувати їх не міні чим в 4.5 літровому акваріумі. Наявність різних рослин вітається. Петушок риба.

Двохвоста півники не дуже складні в розведенні, головне - створити потрібні умови. Для початку самець і самка мають якийсь час пожити разом в акваріумі, в основним, щоб самка звикла до самця. Готова до нересту самця збирає ікру в себе в животі. Коли починається нерест самець плаває і «танцює» навколо самки, вона лягає на бік, самець обіймає її хвостом і видавлює ікринки з живота. Весь цей процес виглядає дуже ніжно і романтично. При видавлюванні самець запліднює ікринки, які падають на дно, збирає їх і несе в роті у гніздо з піни, яке будує перед нерестом. Після нересту самку слід відсадити, а самець залишається стежити за ікрою, поки мальки не попливуть. Після цього самця так само прибираємо з акваріума. Поплив мальків слід годувати інфузорій, а так само можна додавати невелику кількість жовтка з круто звареного яйця.

Їдять двохвоста півники як живий / морожений, так і сухий корм.

Чесно зізнатися, півники одні з улюблених моїх рибок, напевно багато в чому через їх приголомшливого поведінки, яке в повній мірі розкривається під час нерестових «брудних» танців, а ще й тому, що це перша рибка, яку вдалося успішно розвести, з тих пір у мене завжди знаходиться місце для цих чудових рибок в моїх акваріумах. А останні досягнення селекції, тільки додають любові як до лабірінтовим в цілому, так і до бійцівським петушкам зокрема.
Категорія: Лабіринтові | Додав: Mykola
Переглядів: 450 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Tak.Ru
Поиск
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz