Меню сайту
Google
Категории раздела
Лабіринтові [6]
Харацинові [5]
Карпові [2]
Лорікаріди або лорікарієві соми [2]
Барбуси [4]
Золоті рибкі [6]
Акваріумні рибки
Акваріумні рослини
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 16
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Файли » Акваріумні рибкі » Лабіринтові

makropod
11.11.2012, 22:19
Так вийшло, що за час мого захоплення акваріумістикою мені вдалося перехворіти багатьма видами риб, рослин і течій в акваріуму; якісь «хвороби» були вилікувані, якісь сховалися на довго, але ось хвороба любові до лабірінтовим, напевно, просто не виліковна . А що поробиш, коли ці рибки крім головних плюсів простоти в змісті і природної краси володіють ще й дуже цікавим поведінкою, яка багато в чому залежить від характеру риби. Все ж як не крути, а у риб як і у людей у ​​кожної свій характер. Сьогодні трохи поговоримо про макропода (Macropodus opercularis), про рибу в честь якої утворюються клуби, зустрічі та форуми присвячені любові до цим чудовим представникам лабірінтових. За великим рахунком, багато правил у змісті лабірінтових ідентичні: це повинні бути рослинні акваріуми, щоб у разі чого рибки (слабкі самці або самочки) могли спокійно сховатися, плюс, звичайно ж, рослини, особливо плаваючі, дуже хороші помічники для лабірінтових в плані будівництва гнізда, в якому зберігається і дозріває ікра.

Особисто мені завжди подобався нестримний норов макроподов і те, що на відміну від ляліуси їм потрібна трохи більш прохолодна вода - 22-25 градусів, а це позбавляє від таких турбот як обігрівач, що мені дуже подобається, тому що не дуже гарно виглядають сторонні предмети в акваріумі.

Годування і нерест проходить по тому ж сценарію що і у півників, і гурамі, про які ми писали раніше, але для тих, хто не читав, коротко повторю. Рибки всеїдні, з великою радістю будуть їсти заморозку, живі корми та сухі суміші, але тут ще раз повторюся, сказавши, що краще і правильніше за все годувати рибу різноманітними кормами, вибравши один основним, наприклад циклоп, а решта чергувати артемія, мотиль, трубочник ( це досить поживні корми, якими кожен день краще не годувати рибу) і сухі корми (їх можна чергувати з циклопом, тому що в сухих кормах часто є багато речовин які у меншій мірі доступні в вище перерахованому списку).

Нерест лабірінтових в цілому і макроподов зокрема це окрема розмова. Я просто балдію, коли спостерігаю за їх нерестового танцями. Якщо ви зараз читаєте цю статтю, але ніколи не тримали півників, гурамі і макроподов, будь ласка, дуже прошу, поставте невеликий акваріум для цих рибок і спостерігайте за цими танцями, брудними танцями. Власне і трудитися особливо не треба, щоб подивитися це чудо, просто підніміть температуру до 26-28 С пустіть по поверхні ряску або Пістія і просто спостерігайте, риби зроблять все самі. А далі якщо вас зачарує це дійство то обов'язково приходите на форум, діліться своїми враженнями на акваріумному форумі і разом з багатьма любителями лабірінтових намагайтеся підняти, я б сказав виховати малечков. Повірте це невеликі і дуже приємні клопоти.
Категорія: Лабіринтові | Додав: Mykola
Переглядів: 339 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Tak.Ru
Поиск
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz